Hakkımızda

Biz Kimiz ?

GAMA Ticaret

1959 yılında kurulmuş olan GAMA’nın ticaret ve turizm alanındaki faaliyetleri GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş. tarafından yürütülmektedir. GAMA, ticari faaliyetlerine 1975 yılında başlamıştır. GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin faaliyetleri aşağıdaki ana başlıklarda toplanmıştır:

  • İş makinaları satış ve satış sonrası hizmetleri
  • Seyyar cerrahi hastane ve mobil ilk yardım istasyonlarının anahtar teslim tedariği
  • Endüstriyel ve yapı malzemelerinin uluslararası ticareti
  • Proje bazlı komple tedarik ve çözümler
  • Satınalma ve lojistik hizmetleri

GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin Zoomlion Group (Zoomlion International Trade Co. Ltd., Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Development Co. Ltd., CIFA S.p.A.) ile kule vinçlerin, kamyon üstü, şehir ve sabit beton pompalarının, beton dağıtım kulelerinin Türkiye’de pazarlanması, satışı ve satış sonrası hizmetleri ile ilgili tek yetkili distribütörlük anlaşmaları bulunmaktadır.


GAMA Ticaret, mobil hastane ve ilk yardım istasyonlarının planlama, tasarım, detaylı mühendislik, tedarik, montaj, sistem entegrasyonu, eğitim ve lojistik hizmetleri dahil olmak üzere, anahtar teslim çözümler üretmektedir.


Firma, T. C. Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile imzaladığı sözleşme kapsamında, Türkiye’nin ilk “Seyyar Cerrahi Hastane ve Mobil İlk Yardım İstasyonu”‘nu, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından savaşta ve barışta kullanılmak üzere teslimatını gerçekleştirmiş olup kazandığı tecrübe ve birikimle seyyar cerrahi hastanelerin anahtar teslimi tedariki konusunda, yurt içi ve yurt dışı tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.


GAMA Ticaret, mümessillikleri ve bayilikleri vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışı yapı ve endüstriyel tesis inşaatlarının ihtiyaç duyduğu malzeme ve ekipmanların satışını gerçekleştirmektedir. Yine bu projeler için danışmanlık, satınalma ve lojistik hizmetleri vermektedir.


Firma, Ankara merkez olmak üzere İstanbul şube ve İzmir, Adana, Bursa satış noktaları ve 40’ın üzerinde servis noktasıyla Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmekte ve GAMA’nın yurtdışı ofislerinden faydalanmaktadır.
GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin Kalite Yönetim Sistemi Bureau Veritas tarafından ISO 9001:2015 sertifikası ile belgelendirilmiştir. Sertifikalar UKAS (İngiltere) ve TURKAK (Türkiye) tarafından akredite edilmiştir.


GAMA Ticaret “Uzmanlığı ile değer yaratır.” sloganıyla, teknik bilgi, müşteri odaklı bakış ve kendini işe adamış personeli ile müşterilerin işlerini kolaylaştıran ve değer katan ürünlere sahip olarak, kârlı ve istikrarlı bir büyümeyi yakalayarak, sektörün önde gelen kuruluşlarının arasında yerini koruyarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Shopping Cart
Scroll to Top